| simplegirl09 a întrebat:

Care telefon e mai bun Nokia E7 sau Apple iPhone 4? Ce telefon ati alege voi?

14 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

E adevarat ca e bun Iphone 4, dar cand s-o strica sa te ti bine ca ai sa cauti mult si bine, se gaseste f rar piese pentru el, in schimb la Nokia se gaseste.Eu unu as alege E7 big grin

| boobo94 a răspuns:

Daca dispui de banii necesari alege Iphone.

| Liquify a răspuns:

Nokia E7 daca dispui de banii necesari.

| niNNu a răspuns:

Apple iPhone 4

| sufletista21 a răspuns:

Parerea mea Nokia E7. buna bateria, camera, e mult mai rezistent si mult mai stilat.ai fi mai original nu ca toti cu iphone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compara aici : http://www.telportal.ro/telefoane/compara.htm si vei face singur diferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia e mai rezisten iPhone se strica foarte repede il scapi de la 5cm si e gatawinking Nokia ii tine bateria mai mult la iPhone stai pe o aplicatie acolo putin si e gata Deci Nokia Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 4, dar trebuie să ai grijă cu el să nu îl scapi. Memorie are destulă, difuzoare bune și căști bune.

| DoK a răspuns:

Eu as alege Nokia

| Ivanaaa a răspuns:

Eu zic ca iPhone 4..winking

| Dani1509 a răspuns:

Mai bun e iPhone. Procesorul si memoria operativa sunt cu mult peste Nokia. Si daca il scapi de la 5 cm nu se stricawinking.Am iPhone 4 si e super. Multe functii pe care Nokia nu le are.

| yulya25 a răspuns:

Dupa mine as alege iPhone 4 dar totusi e alegerea ta

| Poco a răspuns:

Sigur iPhone 4...

| simplegirl09 explică:

Care e mai rezistent? Si la care playerul e mai bun?