| ancuta20 a întrebat:

Care telefon este mai bun: iphone sau smartphone?

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

Smartphone sunt toate telefoanele mai noi cu functii inteligente.Cat despre Iphone,depinde ce preferi. Daca vrei un telefon cat mai customatizabil pe care sa poti modifica aproape orice dupa bunul tau plac iar bugetul tau e destul de restrans, clar Android. Daca vrei cea mai buna calitate, o utilizare extrem de fluida, un sistem de operare f bine optimizat care e actualizat in permanenta, Iphone.

| ancuta20 explică (pentru MrLucas):

Dar dintre Samsung Galaxy J5 si Iphone 5s, care ar fi mai bun?

| CPAElites a răspuns (pentru ancuta20):

5s.

| Clorox a răspuns (pentru ancuta20):

5s laughing

| MrLucas a răspuns (pentru ancuta20):

Iphone evident

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Esti constienta ca 'smartphone' inseamna telefon inteligent, mai nou iphone este o caramida sau ce? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti lua iphone, nu merita -_-