neluL
| neluL a răspuns:

Ar fi mai buna ultima unitate. Recomanda asta http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/storm-500/ mai buna decat toate trei.

| Holyman explică (pentru neluL):

Si cu asta as putea rula call of duty modern warfare 1, 2, 3 minecraft, lol, chiar si battlefield 3(la o rezolutie decenta)?

| neluL a răspuns (pentru Holyman):

Nu stiu daca si Battlefield 3 dar restul le joci la o rezolutie decenta.De exemplu CODMW 1, 2, 3 il joci la High.
Daca iti faci pc-ul din bucati la 2.300 lei joci Battlefield 3 la MAXIM cu o placa video GTX 660 OC-2GB-DDR5-192 BIT

| Holyman explică (pentru neluL):

Dar Lol?

| neluL a răspuns (pentru Holyman):

League of Legends merge fara probleme! Are cerinte mici.

| Holyman explică (pentru neluL):

Dar legat de ultima unitate, pe aia merge lol, minecraft, COD ceva?

| neluL a răspuns (pentru Holyman):

Merg pe low, medium.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca as fi in locul tau as alege aceasta unitate im special din cauza procesorului si a placii video: http://bit.ly/12cPMyE

Totodata iti recomand sa citesti si comentariile lasate de utilizatori pentru ca iti poti face o parere generala despre produs.