| anonim_4396 a întrebat:

Care va place mai mult dintre Samsung Galaxy Tab 10.1 si Apple iPad 2? Vreau argumente! Dau funda raspunsului cu cele mai multe argumente!

3 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Galaxy Tab, deoarece intrece iPad-ul cu mai multe specificatii. Camera mai buna, excelentul sistem de operare de la google, android 3.0 care sigur va primi in curand posibilitatea de upgradare la noul android 4.0 Ice Cream Sandwich, procesorul mai mare. Uite un site unde poti vedea si tu:
http://www.telportal.ro/......20CDMA.htm

| ndc a răspuns:

IPad 2. Nu pentru ca sunt fan Apple (nu sunt, nici pe departe), ci pentru ca alternativa e facuta de Samsung.

| danielusclaudius a răspuns:

Galaxy Tab 10.1 este mult mai customizabil, are procesor mai bun, poti instala pe tableta Windows 8 (cand apare) daca vrei.
Eu zic ca merita Galaxy Tab 10.1. Eu o sa il cumpar peste 1 saptamana sau 2.
iOS-ul din iPad2 e super plictisitor, nu poti face mai nimic.