| PhhEuValy a întrebat:

Azi mi-am stricat telefonul. Adica, functioneaza in totalitate in afara de touchscreen. Ecranul e crapat. Cat m-ar costa sa-mi repar telefonul? Si unde?

Multumesc anticipat + Funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Am EXPLICAT mai sus : la acest model NU cred că se schimbă doar display-ul sad

La tine ecranul/display-ul e crăpat.
NU se găseşte doar display separat!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, şi tu vrei să GHICIM ce telefon ai rolling on the floor

Eventual, precizează EXACT modelul şi apoi vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| PhhEuValy explică (pentru bursuc001):

Allview p6 life :3... locatia dej big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru PhhEuValy):

Mda, display-ul + touchscreen-ul te costă în jur de 300 lei - vezi linkul :
http://protableta.allshops.ro/......+Life.html
La acest model NU cred că se schimbă doar display-ul :(
Iar manopera te mai costă în jur de 100 lei.

Deci, per total, te costă cam 400 lei!

O zi frumoasă.

| PhhEuValy explică (pentru bursuc001):

Dar, daca e numai touch-u de vina? Cat costa doar touch-u?

| bursuc001 a răspuns (pentru PhhEuValy):

Am EXPLICAT mai sus : la acest model NU cred că se schimbă doar display-ul sad

La tine ecranul/display-ul e crăpat.
NU se găseşte doar display separat!

| Amilik a răspuns:

Precizeaza si locatia ta.

| VladulTe a răspuns:

Depinede ce telefon ai. Daca ai unul scump pai mai bine iti ei altaul ca te va costa mai mult reparatia decat telefonul!