| Racusori123 a întrebat:

Cat as putea sa iau pe un calculator de vechi de 4 ani(complet)
-unitate 1 gb RAM
-tastatura Acer
-boxe Creative
-monitor Horizon
-mouse Acer

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da detalii, posibil sa poti lua o idee mai mult de 400 RON. Nu de alta, dar sint boxe Creative si de 7-80 RON, si de peste 1.000...

| Racusori123 explică (pentru KodrutZ):

Multumesc eu voiam sa imi iau un laptop, cu bani astia in niciun caz.

| KodrutZ a răspuns (pentru Racusori123):

Chiar daca ai bani, sa nu faci vreodata prostia sa iti iei laptop daca nu ai neaparat nevoie de mobilitate! Majoritatea celor care au dat desktopul pe laptop ajung sa plinga peste 2-3 ani cind au de schimbat acumulatorul sau li se duce placa de baza si ii costa cit un laptop nou sa o schimbe...

4 răspunsuri:
| Gagu4321 a răspuns:

Da mai multe detalii

| gaogaieferdinnand a răspuns:

Depinde de procesor si placa video acum poti lua intre 300 si maxim 400 de lei