| SorinELoo7 a întrebat:

Cat costa o baterie pentru telefonul Nokia 3120 classic? Si ca tot a venit vorba de telefon Exista winamp pentru acest telefon ca eu nu am gasit?

2 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

La GSMnet o baterie originala noua e 29 lei. Transportul prin curier e 16 lei.

http://www.gsmnet.ro/......inal--4891

| mary554 a răspuns:

Stiu sigur ca daca are android pe el este imposibil sa nu poti sa iti iei winamp, dar daca nu este cam greu deoarece trebuie sa cauti pe foarte multe site-uri apoi sa il descarci pe calculator si sa il transferi pe telefon daca vei gasi! Si cred ca o baterie costa pana in 25 de lei, nu cred ca poate fi mai mult de atat.