| Lipsa47 a întrebat:

Cat costa repararea unui hard aproximativ?

3 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Depinde si de tipul hdd(hard disk ) de cele mai multe ori nu se merita reparat mai bine cumperi unul nou... daca te referi la reparare (formatare) asta ar trebui sa ajunga cam 30-60 lei, sau suni un prieten dai un suc de prune si ti-l formateaza mocahee hee

| MunteanDiana26 a răspuns:

Nu se prea pot repara hard-urile, foarte rar dar pretul aproximativ este in jur de 100 sau 110 leiwinking sau daca nu, este de cumparat cu 200 big grinbig grin funda?batting eyelashes

| DoamnaGărgă a răspuns:

Aprox 150. , funda, te rog >big grin