| ed23tm a întrebat:

Cat costa sa faci un server privat de metin2?

4 răspunsuri:
| matt a răspuns:

Nu costa nimk dar trebuie sa descarci metin de aici http://adrianlorint.blogspot.com/2009/09/server-privat-metin-2.html

| 69CarpeDiem a răspuns:

De costat nu costa sa faci serverul ci costa sa iei hostul

| alexmovila a răspuns:

Ar costa host-ul site-ului si host-ul jocului,dar trebuie sa fi bun afacerist,sa faci oferte,de exemplu,primesti bani pentru:adaugarea reclamelor,a pune vip jucatorilor,a da GM,GA,SGA,SGM,iteme,alte prostii...
Deci daca preferi sa ti calculatorul deschis toata ziua pentru server, nu costa nimic.
Bafta, si daca iti merge, ma pui GA, asa-i?rolling on the floor

| alexutzu_7440 a răspuns:

Nu costa nimic intri pe google sh scrii ghid pentru sa-mi fac server de metin