| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa schimb touchscreen-ul la tableta Samsung Tab 3? Am calcat din greseala pe un colt si nu merge cam 35% din ecran.Se vede negru si pixelat, multe culori. Nu e spart ecranul.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tinand cont ca nu este o tableta tocmai ieftina, inlocuierea dsplay-ului iti va lua destul de mult in jur de 300-400 lei pe putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Dar trebuie sa schimb si display-ul? Daca doar touchscreen-ul e afectat? Nu are nicio urma la suprafata.

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

La multe tablete touch-ul este lipit de display, la acel tab 3 nu-ti pot promite ceva daca e sau nu lipit. Iti recomand sa te duci cu ea intr-un service specializat, iti vor explica baietii de acolo ce si cum.

| CinevaNou a răspuns:

Foloseai tableta cu picioarele?

| iNowGSM a răspuns:

Salutare,

Ce model mai exact de Samsung Galaxy Tab 3?

Este posibil sa te putem ajuta!

www.inowgsm.ro