| wiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cat costa un ps3 second hand?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! In jur de 7-9 milioane. Daca intri pe www.okazii.ro poate gasesti si mai ieftin. Sincer, eu as astepta sa strang bani si sa imi iau unul nou, pentru ca fiind Second Hand probabilitatea de a se strica este mare si nimeni nu iti da garantie la el. Pe cand daca il iei nou, 2-3 ani ai garantie. Sper ca te-am ajutat!

| Hand_CalculatoareSecond_1985 a răspuns:

Un playstation 3 second hand costa undeva pe la 650 - 700 lei, daca il vrei cu garantie. Vezi la SISTEMS.ro

| gasco1180 a răspuns:

In jur de 8 milioane te costa, dar teodora are dreptate un slim de 320 gb costa 300 de euro intr-adevar 200