| Ionescu_Alexandru_1997 a întrebat:

Cat de bun este telefonul,, Blackview"? Recomandati?

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Mai bine iti iei Samsung Griand Prime.

| Mihai1810 a răspuns:

Sunt niste chinezarii, care merg bine un timp si apoi o iau razna. Nu recomand. Mai bine iei o marca consacrata.

| UzOm a răspuns:

CAT B25 Dual SIM Black este cel mai bun!

| Ionescu_Alexandru_1997 explică (pentru UzOm):

Thanks

| Mihai1810 a răspuns (pentru UzOm):

Bun de aruncat sau la ce e bun?

| UzOm a răspuns (pentru Mihai1810):

Doi ani și ceva. La fel ca la început, puțin decolorat, iar bateria nu mai ține patru zile, ci trei.

| Mihai1810 a răspuns (pentru UzOm):

E telefon clasic, ce voiai sa se blocheze? Am si eu un Nokia 1112 l-a calcat masina si inca merge

| UzOm a răspuns (pentru Mihai1810):

Vezi? laughing E perfect!

| Anamaria0022 a răspuns:

Desi sunt "chinezarii" cum le zic unii, telefoanele sunt bune chiar daca sunt mai ieftine, daca ai grija de el o sa te tina, dar daca nu ai pana si un Samsung se strica sau se misca mai greu daca instalezi tot felul de aplicatii si jocuri.
http://bit.ly/2dPaoXL