Apache
| Apache a întrebat:

Cat de bune sunt performantele acestui laptop? (nu prea ma pricep)

http://www.sony.ro/product/vn-f-series/vpcf13m1e-h

5 răspunsuri:
| Mirco a răspuns:

Pai vezi ca ai chiar pe pagina pe care ai dat-o tu informatii despre el

| Antaury97 a răspuns:

La o nota d la 1-10 astea au nota 7, nu-s foarte bune, maj jocurilor d dupa 2009 n o sati mearga pentru ca nu are sistemul destul de bun,,,

mai bine iatzi un comp normal nu laptop pentru ca alea sunt mult mai bune si la aclashi pret.
funda big grin?

Răspuns utilizator avertizat
| dsd a răspuns:

E bun!
Si cred ca te va costa ceva sa il cumperiwinking
Da merita!happy

| Overseas a răspuns:

Pentru ecran are nota 10 de la mine.Procesorul QUAD-CORE (patru nuclee) Intel Core i5 mi se pare destul de bun. 4 GB de rami numai buni. 500Gb il cam detroneaza insa e destul de binisor pentru un laptop.Nota 10 pentru placa video Nvidia GEForce.Sunt foarte bune si rezistente plus ca are si 1 GB memorie.Vad ca are si microfon incorporat. In concluzie este destul de performant dar iti recomand mai bine un calculator(se upgradeaza si se schimba piesele fara dificultati) pe cand la laptop daca s-a dus ceva DIRECT LA SERVICE.