Apache
| Apache a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul acesta?
http://www.sony.ro/product/vn-e-series/vpceb2z1e-bq

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
In general la Sony platesti brandul. Si desi brand, Sony nu este un producator de traditie pentru notebookuri.
Daca vrei brand notebook te sfatuiesc sa alegi HP sau DELL, cu traditie in fabricarea laptopurilor si in plus la preturi mai rezonabile.
De exemplu la modelul tau viteza HDD e 5400, va tine in loc tot sistemul. Daca tot ai bani de cheltuit poti lua la 7200 si nu te doare capul.
Nu tot ce e mai scum e mai bun, te sfatuiesc sa apelezi la cineva care chair se pricepe, e un produs pe care-l vei folosi cativa ani.
Bafta multa

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Foarte tare happy
in locul tau mi l-as lua happy

| Daniel_5468 a răspuns:

E foarte bun pentru un Laptop...depinde pentru ce il folosesti, daca vrei un Laptop pentru Jocuri nu iti recomand nici un laptop deoarece nu merita...pe banii astia iti ei un PC bomba

| Patry48485 a răspuns:

Ii misto