| anonim_4396 a întrebat:

Cat m-ar costa reparatia spatelui ipadului 1 adică l-am izbit de pământ si s-a indoit din cauza gta vc.Cat m-ar costa?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La ce misiune esti? Eu n-am ajuns inca la aia unde cica sa dau cu tableta de pamant. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Borsko a răspuns (pentru GeorgeEduard):

Pai nu stiu frate du-te la reparatii ca sa ti-o repare ca o sa-ti spuna cat te costa :/

| AleexNC a răspuns:

Mai bine ai lua unul nou. Asta poate nu va mai merge la fel de bine thinking

| OhGodWhy a răspuns:

Hahaha nervii astia
Mah o sa te coste cam mult furia asta
Mai bine iti ei unul nou
Pentru ca nu vad ce o sa-ti poata face la reparat!

| Borsko a răspuns:

Depinde cum s-a stricat, daca s-a stricat touch-ul poti sa-ti iei alta tableta.

(de ce ai izbi tableta de pamant din cauza unui joc?)

Răspuns utilizator avertizat
| ZeHelp a răspuns:

Pentru ca este firma Apple la mijloc, o sa-ti ia "ceva mai mult" decat crezi.

Răspuns utilizator avertizat