| xFlavy a întrebat:

Cat ma costa la un specialist sa imi curete coolerul?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

5 lei ala de la sursa sau de carcasa si 8 lei cel de la procesor.

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Iti cumperi asta:

http://www.shopmania.ro/q-spray-aer-comprimat

Il cureti singur si te costa spay-ul si munca ta fara a mai trebui sa duci unitatea/devices. Apoi poate funda :D + ramai cu spray-ul pe mai tarziu :-bd

| xFlavy explică (pentru stlucian):

Eu la-s curata si sigur dar am laptop Acer si e greu de desfacut sa ajung la coolar si dupa imi e ca nu pot sa il fac la loc laughing

| stlucian a răspuns (pentru xFlavy):

E in cazul asta desi nu e greu mai bine apelezi la un specialistwinking

| antimulte a răspuns (pentru xFlavy):

Mai bine te duci la unul care stie, ii dai de-o bere, si poate te invata si putina limba romana...

| GrepolisKing a răspuns:

Ti-l poti curata si singur si nu te costa nimic
Te costa 10-15 lei la unul de face asa ceva

| efpies a răspuns:

Iti iei tu un spray cu aer comprimat.dar ai grija sa NU il tii cu susul in jos pentru ca sufla altfel de aer care ucide calculatorul.