| heyulika a întrebat:

Cat tin bateriile alcaline la un aparat foto digital benq?

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

La aparatele foto compacte, bateriile nu tin foarte mult, eu as putea aproxima maxim 200-250 poze, dar mai putine daca la toate se foloseste blitzul!

| daniEL88 a răspuns:

... e greu de spus, ideaia e ca indiferent de marca aparatului bateriile astea tin in functie de functiile care le are aparatul, numarul de poze pe care vrei sa le faci, utilizarea sau nu a blitzului, numarul de porniri si de opriri a aparatului. deci nu iti pot spune un numar de ore exacthappy. O zi buna! Sarbatori fericite!