| Lala20 a întrebat:

Cat tine bateria la Samsung Galaxy Mini? Utilizare normala ( ~10min vb./zi, ~1 SMS, ~30min Facebook prin Wi-Fi, ~10 min muzica)?

Răspuns Câştigător
| Aditzu1988 a răspuns:

Ce 3-4 zile Andrei?laughing am eu exact acest tip de telefon, iar la inceput il incarcam in fiecare zi. Avandu-l nou iti dai seama ca il butonam non-stop. Acum ma tine 2 zile, maxim 2 zile jumatate. Si il utilizez poate mai mult vorbit si mai putin pe net. Daca stai pe net wi-fi nu mananca asa mult baterie, dar daca stai pe netul de pe reteaua telefonica iti rupe bateria. Daca mai vrei detalii contacteaza-ma pe privat.

4 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Eu personal am unul si maxim 2-3 zile in modul in care descrii tu, dar daca e folosit la jocuri, navigare... poate tine si 8 ore.

| XatomisX a răspuns:

Tine cam 3-4 zile are si varumiu si sta mai mult pe net si tot tine 3-4 zile

| MihaelaDart a răspuns:

Am un altfel de Samsung touchscreen, nu utlizez pentru internet si muzica, ci numai pentru vorbit ceea ce ca vorbesc si mult uneori si uneori sms-uri, bateria ma tine 4-5 zile si-l am de 1 an.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

NU va luati Samsung, NU! De banii aia poti sa-ti iei un telefon decent HTC sau Nokia. Poate vezi performante ridicate la preturi acceptabile, dar NU sunt rezistente, performantele SCAD rapid in timp, softurile NU sunt stabile, plasticul e de RAHAT!