| anonim_4396 a întrebat:

Cat valoreaza acesta unitate cu astea in ea ( are si o carcasa care arata destul de bine cu ventilator, scrie pe ea Intel Celeron inside )?

Processor : Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 @ 2. 60GHz ( 2 CPUs ), ~2. 6GHz, Wolfdale 45nm Technology
RAM : 4. 00GB Dual-Channel DDR3 @ 398MHz (6-6-6-15)
Placa video : NVIDIA GeForce 6600 (Microsoft Corporation - WDDM)
Operating System : Windows 7 Professional
Placa de baza : ASRock G41M-VS3. (CPUSocket) are si ventilator pe ea.
Hard drive : 232GB Western Digital WDC WD2500KS-00MJB0 ATA Device (SATA)
Optical Drives :TOSHIBA ODD-DVD SD-R1512 ATA Device,
HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N ATA Device ( Disk & DVD/CD-ROM )
Audio : VIA High Definition Audio

Dar acest monitor Monitor : Generic PnP Monitor (1024x768@85Hz)? CEL MAI BUN RASPUNS FUNDA SI TOATE MULTUMIRILE MELE!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Unitate costa cam 500 lei si pe monitor mai iei 100 lei.

| KodrutZ a răspuns:

350 RON cu generozitate unitatea, monitorul din cate vad e cu tub, deci 50 RON maxim. Uite aici, Dell optiplex cu garantie 12 luni - http://www.pcmadd.com/......z-sff.html - si nu e cu mult mai slab decit ce ai tu.

| K0sti a răspuns:

laughing Dar acest monitor Monitor : Generic PnP Monitor (1024x768@85Hz)? ...asta e monitor la tine?
Monitorul e ala de te uiti la el si scrie pe el cum se numeste (marca, model, diagonala)! Aoleu...