| anonim_4396 a întrebat:

Cate bloguri exista pe limba romana?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Google search. Şi caută acolo pe blogspot. World pres, etc şi numără-le. Spor la numărat că ai nevoie.

| iulianr a răspuns:

Sunt foarte multe si nu cred ca pot fi numarate foarte usor.
Unul dintre ele este: http://blogul-lu-iulian.blogspot.ro/ (trebuie sa imi fac si eu publicitate).

| greensecret a răspuns:

God
incercati sa puneti intrebari mai interesante si folisitoare rolling eyes
crezi ca stam toata ziua sa numaram blogurile romanesti straight face
exista google si CAUTA!