| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Cate jocuri intra intr-un telefon Sony xperia m 4gb din care doar 2 sunt disponibuli utilizatorului, deci cate jocuri intra in 2 gb

4 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Va multumesc

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Depinde de mărimea jocului pate intra 1 sau 2 sau mai multe sau doar 1 sau doar 2 o.

| PaiuAlexandru a răspuns:

Depinde de performantele telefonului si de marimea jocului dorit ca pot sa iti intre si 7 jocuri pe 2 GB sau 20 daca sunt de 20 MB unul sau doar 1 de 2 GB gen Asphalt 8 Air Bourne.

| celmaismecherdinparcare a răspuns:

Daca jocurile consuma pana in 50mb pot sati intre 30 - 40 jocuri daca sunt pana in 500 mb intra cam 4-5 si daca au in jur de un gb intra cam doua.