| FunHouse a întrebat:

Cati megapixel are telefonul LG KP502? Imi place mult telefonul, au si colegii mei, si eu cred ca este super tare, dar cati megapixel are, asta vreau sa stiu

Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Are 3,15 megapixel,face poze uimitoare,poti chiar sa le modific,eu iti recomand acest telefon,e foarte tare, poti chiar desena pe el, are jocuri cu senzor.Si este la un pret destul de bun.

2 răspunsuri:
| nevertoolate a răspuns:

Camera telefonului are 3 megapixeli, e destul de buna daca nu vrei sa faci poze ca un aparat de fotografiat.
funda?

| sorin579 a răspuns:

Acest telefon il are si un prieten de-al meu si are 2-3 megapixeli.