| DDCC a întrebat:

Către cei care folosiți aplicația Pi Network de minat, pe telefonul mobil: îi ceva de capul ei sau nu va fi utilă nici pe viitor?
Dar aplicația Electroneum?

8 răspunsuri:
| Kindal38 a răspuns:

E smechera

| 89andrei98 a răspuns:

Recomand mondea PI. Din cate am inteles de la oamenii de specilitate urmeaza sa fie listata curand. Prin listarea ei asta inseamna ca poti transforma mondea minata in bani reali. Se estimeaza ca o sa atinga o valoare de aproximativ 70 de euro/pi. In momentul de fata inca poti mina moneda. Tot ce trebuie sa faci este sa descarci aplicatia Pi Network si sa te loghezi folosind codul 89andrei98. Daca ma adaugi in lista de apropiati te pot ajuta cu mai multe informatii pe chat in aplicatie. BAFTA!

| Razvan1000 a răspuns (pentru 89andrei98):

Hai sa fim totusi seriosi zic. De ce ti-ar da cineva bani efectiv moca? Am si eu in momentul de fata 500 pi da nu stiu ce sa cred despre ea.

| Razvan1000 a răspuns (pentru 89andrei98):

Tu macar te auzi ce spui? 70€/1pi? Pai wu am putin peste 500 de pi. Aia ar insemna ca imi da mie cineva complet moca 35000€? Vrajeli!

| Razvan1000 a răspuns (pentru 89andrei98):

Imi poti da te rog numarul de telefon in privat ca sa te pot baga la mine in security circle? Aveam si eu 515 pi si i-am pierdut ca nu am pus numele real la profil si acul am luat-o de la o pi. Aia e minez ca se sterg ei.

| Cumaprmonedepi a răspuns:

Cumpăr eu monede pi network

| Jeanmonea a răspuns:

Eu deja am cumpărat cu pi

| Jeanmonea a răspuns (pentru 89andrei98):

Nu trebuie să încurajăm oamenii sa-si transforme pi in lei. Ideea este sa devina o monedă internațională. Atât timp cât poți cumpăra cu pi nu înțeleg de ce sa mai schimbi in lei? Valoarea monedei creste doar daca se fac multe tranzacții dar nu de vânzare cumpărare a ei!