| GeorgeH17 a întrebat:

Caut Dj pentru un post de radio online
www.catonline.tk
Nu se cere experienta multa ci doar un microfon bunisor sa stie sa lucreze in samp cat de cat(fac eu toate setarile)
NU ESTE UN JOB PLATIT!!!
P.S. un dj de radio nu pune doar muzica, discuta cu ascultatori

18 răspunsuri:
| GeorgeH17 explică:

Da

| GeorgeH17 explică:

Da, dar am o problema tehnica. nu stiu cat dureaza.

| GeorgeH17 explică:

Hapenciuc_george@yahoo.com
www.catlive.tk

| GeorgeH17 explică:

Am nevoie de cat mai multi dj

| PuTTy a răspuns:

Uitemă aici Numele de şcenă PuTTy laughing un singur lucru sper că se ascultă manele rolling on the floor că e ok :* te aştept cu un mesaj dacă mai ai nevoie şi de mine

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Veau și eu să fiu Dj absolvent studii superioare dispus să emit 12 ore pe zi contactează mă la id de mess CDDANIEL89 sua la tel 0752827336 sau 0730669946 sau pe fb Caranda Daniel

| andypk a răspuns:

Cred ca eu pot fi acela... id skype? andrex_pk al meu. adauga-ma si vorbimwinking am microfon bun

| razvybossu95 a răspuns:

Mai ai nevoie de dj?

| dany05gug a răspuns (pentru razvybossu95):

Am aio nevoie de dj suport_pgz id mess sau skype www.pghz.ro/forum sau www.radiopromixone.ro caut moderatori emisie mc dj

| SPe33D a răspuns:

Mai ai nevoie de DJ? Am ceva experienta dar am fost decat o saptamana DJ deoarece am facut cu unchiul meu un post de radio.

| Larissuk a răspuns:

Eu sunt dj de 1 an dar eu folosesc Sam Broadcaster Pro... Daca ai nevoie du un djwinking Sunt disponibila dar nu pentru mult timp

| dany05gug a răspuns (pentru Larissuk):

Id suport_pgz mess sau skype vreau sa fac un radio super tare www.radiopromixone.ro uitate

| UTCRUSH a răspuns (pentru Larissuk):

Mai vrei sa fii dj? Cauta-ne pe Facebook "UTCRUSH"

| Nume_Dani_1997 a răspuns:

Eu sunt Dj&mc de 2 ani, fratemiu e dj la un club din slatina pe nume Club Sin Slatina.( te poti documenta Pirvan alex il cheama) am avut vreo 3 radiouri din care 2 cu host..am lucrat la vreo 14 radiouri, sunt din Timisoara si am 15 ani!, astept sa ma contactezi la Id de skype Ping. sau pe facebook Dani Fara Nume ori pe yahoo: dani_boss_numberone@yahoo.ro. O zi buna!

| GeorgeH17 explică (pentru Nume_Dani_1997):

Te-am adaugat. adresa mea este hapenciuc_george@yahoo.com

| dany05gug a răspuns:

Www.pgz.ro cauta dj veniti si voi www.pgz.ro/radio care vrea dj ma gaseste la id mess sau skype suport_pgz

| Taw_Alexutzw_1995 a răspuns:

Radio Energy cauta DJ! pentru informatii da add la burden_alexys@yahoo.com