| Ureche_Ionutz_1998 a întrebat:

Caut o statie si un subwoofer foarte puternice, si care sa se auda bine, bugetul e de 850 lei, recomandari?

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Pai ia-ti un woofer de bobina dubla undeva la 400rms, o statie monocanal, subwooferul(cutia)sa fie de tip bandpass, si iti spun eu ca ala il vei simti basul nu il vei auzi. wooferul de12".statia poate fi de 500w rms, maxim.dar in pretul tau nu stiu daca te incadrezi.

| Ureche_Ionutz_1998 explică:

Nu sunt cunoscator, recomanda-mi ceva pana la 10 milioane, un pachet ceva