| MihaiVlad0321 a întrebat:

Caut si eu un laptop care sa poata faca detoate... gaming, media... Eu m-am gandit la un Lenovo Legion Y520 are un procesor i5 7300hq cu patru nuclee de 2.5-3.5, 8gb Ram un HDD 1T 5400rp si o placa video dedicata nVIDIA geforce 1050 4Gb. Alt tip de Laptop max 3500 lei care se poate descurca in gaming, media, photo mai stiti si de Lenovo y520 ce ziceti ar merita investitia?

2 răspunsuri:
| V3r0m0n a răspuns:

Eu zic ca ar fi un upgrade necesar la SSD, chiar si un EVO 850 de 120 gb ar fi excelent si pe ala de 1 tb il folosesti pentru stocat date.

| MihaiVlad0321 explică (pentru V3r0m0n):

Deci sa inteleg ca e ok laptolul Lenovo y520 dar ii trebuie un ubgrade de SSD... Mersi acum intru si caut un SSD sa vad ce gasesc happy