| OvidiuOancea a întrebat:

Caut un sistem de supraveghere complet pentru birou. M-am gandit eventual si la un sistem de alarma. Care varianta ar fi mai ok, si ce magazine imi recomandati?

Dau funda

1 răspuns:
| alexandrumarcu32 a răspuns:

Salut,

Daca bugetul iti permite, iti recomand sa le montezi pe amandoua. In caz contrar, mizez 60-40 in favoarea unui sistem de supraveghere bine pus la punct. Am o casa la tara, cei batrani nu mai sunt asa in putere si anul trecut cam in timpul asta am investit 1200 de lei, asta insemnand un DVR, 2 camere de supraveghere, cabluri 20-30 de metrii semnal+alimentare, un UPS si monitor LCD. Un website bun este http://eyewatch.ro/.

Daca ai intrebari, sunt la dispozitia ta.

Bafta.