| Dkkl a întrebat:

Cautati un ssd de 512gb care suporta laptopul HP probook 4520s pe eMag

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cautam, ce-o sa facem.

| anonimg a răspuns (pentru darrio2007):

Trebuie să înțelegem că de multe ori telefonul dă erori. Și poate că sunt atât de multe încât acela care are nevoie de ajutor a obosit să mai spună "Te rog!" și chiar să mai pună semne de punctuație.
Dacă va fi ajutat poate că răspunsul va fi răsplătit cu voturi pozitive și chiar cu fundă. Și chiar și fără acestea, răspunsul va fi răsplătit mai mult prin faptul că facem o faptă bună fără să fim răsplătiți.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimg):

Si care e legatura cu intrebarea lui?

| anonimg a răspuns (pentru darrio2007):

Mă gândesc că el are nevoie de ajutor, și că trebuie să i-l oferim; mă gândesc că întrebarea lui nu a fost o poruncă, și că în spatele ei este o cerere de ajutor.

| Dkkl explică (pentru darrio2007):

Cauta, merge greu laptopul.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimg):

Ți se pare o intrebare? Si el ar putea căuta.

| lpavel a răspuns:

Orice ssd de tip 2.5!