Întrebare recomandată | XtremeYo a întrebat:

Ce acumulatori ati alege dintre Varta si Duracell? Si de ce?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Duracell.

| onasis1961 a răspuns:

Acumulatori mici-duracell
Acumulatori mari-Varta

| KodrutZ a răspuns:

Varta - 1887, Duracell - 1930. Nu reclama e totul... si, ca sa raspund la intrebare, as alege Matsushita sau cel putin Eneloop.

| Cronki a răspuns:

Duracell e un acumulator acceptabil, dar nu chiar atat precum e laudat! Varta e marca germana, fac si acumulatori auto, insa nu e prea, prea!
Eu recomand Energizer! Cred ca este cel mai bun acumulator de pe piata!
Daca mergi pe Duracell recomand Duracell Power Pix deoarece au niox (nickel oxyhydroxide) si intr-adevar dureaza mai mult!

| FiddleStick a răspuns:

Eu unu as alege Duracell, deoarece este mai scump si daca este mai scump inseamna ca este si mai bun.

| kiv1990 a răspuns:

De fapt peste tot se spune ca varta si duracell sunt foarte bune, insa sunt la fel ca toate celelalte. Eu am lucrat la un magazin si cumparatorii spuneau casunt la fel ca celelalte desi sunt mai scumpe

| DaSuntAnonima a răspuns:

Duracell ca de varta nu am auzit sau vazut la televizorbig grin

| Krisz13Tina a răspuns:

Eu am acumulator Drucell si este foarte bun il recomand.