| deny11397 a întrebat:

Pot sa incarc un nokia 5130 express music de la pc prin cablu de date?

9 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai cand conectezi telefonul la pc prin cablu de date deja ar trebui sa se incarce bateria, fara alte setari happy

| deny11397 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Pai nu se intampla asta.sad

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru deny11397):

Off straight face dar totusi iti apare ca ai conectat telefonul la pc?

| deny11397 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Sigur
batting eyelashes

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru deny11397):

Pff... atunci imi cer scuze dar nu stiu de ce nu se incarca straight face eu asa imi incarc telefonul deoarece stau tot timpul la laptop (eu am alta marca de tel). Ma gandeam ca poate nu iti mere iesirea de la usb dar vad ca mere si nu e nici o problema cu iesire straight face