| userulx a întrebat:

Ce ai cautat pe internet si nu ai gasit? Intentionez sa creez un site si nu prea am idei sincer sa spun. Toate sugestiile sunt binevenite.

Răspuns Câştigător
| lovecharmed a răspuns:

Nu am gasit un site pe care sa pot viziona filme sau seriale precum charmed pe gratis, dar e mai greu de facut. probabil trebuie aprobari si chestii de genu. ce nu prea am gasit pe net este un site cu sau despre animale, in special pesti. un site bun cu ajutorul caruia sa identifici rasa/specia animalului tai. cu poze, informatii etc. ai putea face un astfel de site bazat doar pe o anumita categorie de animale sau pe un animal ex.:pestele, catelul sau pisica. la cele din urma exista site-uri, dar la pesti de acvariu mici mai greu.

6 răspunsuri:
| Dildau a răspuns:

Site cu filme porno bune.Gratis.

| nicko a răspuns:

Partituri pentru orice melodie.

| danya5 a răspuns:

Concursuri cu premii pe bune

| ionut_1951 a răspuns:

Serial nfs shift unleashed 2 te rog da mi l p0lzzzzzzzzzzzzzzzzzzz