| AncutzaDragutza97 a întrebat:

Ce alegeti intre telefon touch screen si tel cu tastatura full qwerty? argumente

PS:tel e samsung si vreau si sugestii daca se poate ce as putea lua mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aleg cu tastatura, dar nu sa fie telefonul pe sina ca se strica repede. Si de ce? Pentru ca imi place sa butonez telefonul si sa scriu mesaje, si in primul rand sa aud tastatura aia cum "tipa" sub greutatea degetelor mele laughing, suficient de bun raspunsul?

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Telefonul cu touch, daca e unul bun are si el tastatura de aia pe ecran.

| Jeryko a răspuns:

Full qwery e cel mai bun

| adriian a răspuns:

Eu as alege cu tastatura full qwerty.in primul rand sunt mult mai rezistente decat touch screen-ul.eu acum am touch screen, daca ar fi acum sa-mi iau altu, mi-as lua cu tastatura full qwerty. uite niste exemple de telefane Samsung:Samsung b7230 omnia pro, Samsung c6625

| LAMine a răspuns:

Ia-ti mai bine ia-ti cu tastatura full qwerty