| kenNNzorFTW a întrebat:

Ce antivirus cu licienta free mi-ati recomanda? am folosit pana acum nod32, norton si avast.

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

Http://marianpc.eu/2010/12/19/lista-celor-mai-bune-programe-antivirus/
Aici vei gasi o lista cu cei mai buni antivirusi.

2 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Pentru antivirus moca viziteaza site-ul downdl (search google) sau blogul meu : http://agintrebarifrecvente.blogspot.ro/ (pe care nu prea mai am timp sa il actualizez dar...)
Incearca kaspersky...
Daca vrei un program complet gratuit foloseste AVG. Se descurca destul de bine.
Bafta!

| Blade82 a răspuns:

AVG Free Antivirus 2013