| kiro67 a întrebat:

-Salut.Cine imi poate spune care e cel mai bun antivirus?
Comodo, Avast, AVG, nod32, Avira, Norton, etc. Care e cel mai bun antivirus de pe planeta?

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Nici un antivirus nu este considerat cel mai bun, niciun antivirus nu va detecta toti virusi.

2 răspunsuri:
| kiro67 explică:

-Hai sa fim sinceri nod32 e facut sa nu foloseasca mult din resursele sistemului, nu e cine stie ce, oricum imaqtpie are dreptate, nu exista antivirusul suprem.

| VirTual a răspuns:

Parerea mea este ca nod 32 esti cel mai bun antivirus happy.