| MaskedMan a întrebat:

Ce antivirus folositi voi? Imi puteti da un link cu anitivirusul vostru? Va rog dati-mi niste antivirusi buni.Cel mai bun raspuns primeste Funda

31 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

AVG 2012 -> domnule hacker :D
http://download.cnet.com/......20142.html

| MaskedMan explică (pentru neluL):

Nus hacker domnu...nu mi-am mai facut cont happyM-am conectat cu facebooku si asa mi-a pus numelelaughing

| neluL a răspuns (pentru MaskedMan):

Ma gandeam ca esti... vroiam sa te provocbig grin

| MaskedMan explică (pentru neluL):

STAI domle ca iti fur contul!laughing

| neluL a răspuns (pentru MaskedMan):

laughing contul din banca? sau...

| MaskedMan explică (pentru neluL):

Nu altceva

| neluL a răspuns (pentru MaskedMan):

Daca e altceva, atunci ti le dau eu de bunavoie!

| Smartulet a răspuns (pentru MaskedMan):

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!

| AndreiGabi a răspuns:

Eu folosesc firewall comodo(il gasesti pe google), malwarebytes anti malware versiune pro(iti las mai jos blogul meu) si antivirus Microsoft security essentials(google).
Antivirus gratis, probate de mine gasesti pe : http://agintrebarifrecvente.bl
ogspot.com/
Recomand Norton, Comodo Internet Security, Bitdefender insotite de malwarebytes versiune pro.

| EvangelineLovin a răspuns:

Avg, avira sunt gratis. Mai bun e kaspersky dar e pe bani sau doar trial 30 zile. le gasesti pe toate pe net.

| tteo92 a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Nu e pe bani kaspersky, esti in urma.

| EvangelineLovin a răspuns (pentru tteo92):

Eu peste tot vad sa cumpar, nu pot sa-l descarc fara contul din banca. unde ai gasit tu gratis kaspersky?

| tteo92 a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Pai daca nu stii unde sa cauti si cum sa faci normal ca nu il gasesti decat gratis.
Lasa-mi id-u tau si iti arat eu.

| AHappyDay a răspuns (pentru tteo92):

Ba e pe bani. Trial este doar de 30 de zile. Mai informeaza-te.

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

Crezi tu ca e pe bani, se gaseste si gratis iti zic eu.
Eu il am pentru 320 de zile, asta e varianta trial?
Si e luat de pe net nu din magazin.

| AHappyDay a răspuns (pentru tteo92):

Da bine, cum crezi, intra pe site-ul oficial si verifica daca e trial sa gratis, oricum 320 de zile tot trial este nu e full.

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

Poftim? Dar la tine ce inseamna sa nu fie trial? Pentru cati ani?
Tu nu ai vazut in magazine kaspersky pentru 1 an valabil licenta? Ala daca il cumpar inseamna ca il iau trial nu? laughing) ia mai gandeste-te putin

| AHappyDay a răspuns (pentru tteo92):

Deja m-am saturat sa tot incerc sa iti explic. Acum crezi ce vrei. Oricum e 2 contra 1.

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

rolling on the floor)) care doi, despre ce vorbesti.
Stiu ca sunt o multime de din astia ca tine care nu cred ca este kaspersky gratis, doar trebuie sa cauti si il gasesti.
Iti zic eu 100% ca este kaspersky pana si bitdefender, care se zice ca e cel mai bun anti-virus de pana acu, si la asta se gaseste gratis.
Problema e alta> daca nu stii cum o sa pui o licenta, asta nu inseamna ca nu exista gratis. Trebuie umblat la setari si la mai multe, dar degeaba iti zic eu tie, ca oricum nu ai sa intelegi, si nu te mai contrazice cu mine ca stiu bine ce am si ce am mai avut.
Pa-pa

| AHappyDay a răspuns (pentru tteo92):

Gata stii ceva, devii plictisitor.Ce ai tu, nu este antivirus "curat". Stiu foarte bine la ce te referi.

| tteo92 a răspuns (pentru AHappyDay):

rolling on the floor))))rolling on the floorrolling on the floor

| MaskedMan explică (pentru AHappyDay):

Corect

| ElecktroFloweR a răspuns:

Eu folosesc Avast. Dar un antivirus bun e kaspersky doar ca trebuie sa il cumperi. Pe restul le poti descarca de pe internet dar nu sunt foarte bune cele descarcabile. Mai bune sunt cele pe care le cumperi pentru ca sunt originale. Uite aici un link de unde poti cumpara kaspersky: http://www.kaspersky.ro/pure/

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu folosesc AVG. Cel mai bun anti-virus este AVG, dupa parerea mea.

| tteo92 a răspuns:

I-ati kaspersky cu licenta si n-o sa mai ai problema, daca nu gasesti licenta, contacteaza-ma.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

AVG:)) E foarte bun. Uite link-ul: http://www.avg.com/ww.homepage-app

| eXeNosWeet a răspuns:

Bai da si avast e bun da e naspa intr-un fel ca mia mi s-a stricat zicea ca niste fieldin windows sunt suspicioase si l-am sters da si bidifenderul e bu n si karpeskydoar ca trebuie sa ii bagi niste key pentru lincensa poti sa il spagisa descarcilicenta sau mai bnplatestica nu descarcatul nu creca merge si nu e fain ca m-am uitat pe youtube trebuie sa opresti netu... mai bniicumperi licenta

| eXeNosWeet a răspuns (pentru eXeNosWeet):

Scuze pentru greseli da am scris repede

| eXeNosWeet a răspuns (pentru eXeNosWeet):

Nu am tastatura buna crying spacebarul asta

| AlinRus a răspuns:

Norton internet security 2012 sau norton 360 ambele cu perioada de trial de 90 de zile foloseste-le pe rand pe amandoua si ai 180 de zile.gasesti cu google.

| EuSuntB2K a răspuns:

Kaspersky PURE 2.0 este super bun pentru il folosesc de mult timp