| Nobodies a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati pentru android?

Răspuns Câştigător
| dyonline88 a răspuns:

Pai intra in android market si cauta acolo.baftahappy

7 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Spune-ne si ce telefon ai! daca ai ceva cu ram mic(sub 300mb gen galaxy mini, fit, gio, ace, etc) nu iti recomand antivirus daca nu vrei sa-ti ingreunezi telefonul! crede-ma ca o sa iti mearga urat de tot si va trebui sa-i dai un hardware reset ceea ce nu o sa-ti convinawinking

| Alexsb2006 a răspuns:

Eu as zice lookout, acela il folosesc euhappy

| xXkenzorXx a răspuns:

Www.avira.ro
Este foarte bun si te apara de orice virus!
Imi dai funda terog ca mai am nevoie de una!
Bye si please!

| xXkenzorXx a răspuns:

Www.avira.ro
Este foarte bun si te apara de orice virus!
Imi dai funda terog ca mai am nevoie de una!
Bye si please!

| downdl a răspuns:

G Data MobileSecurity – Android (Gratis Pentru 1 an): http://downdl.com/2012/06/g-data-mobilesecurity-android-gratis-pentru-1-an/ ti-l recomand cu toata inima e un antivirus de nota 10