| Bogdan_udrea a întrebat:

Ce aplicatii interesante stiti pentru fete? Care sa noteze zilele menstruatiei, sa iti arate zilele fertile. Dar sa fie una care sa salveze aceste date.

2 răspunsuri:
| Corina64 a răspuns:

Poți încerca Flo, este o aplicație chiar buna care îți monitorizează fiecare ciclu menstrual.

| Andee10 a răspuns:

Eu folosesc una numită Calendar (Iconița aplicației e cu o agendă roz cu o floare pe ea) descărcată de pe Google Play și o folosesc deja de vreo 3 ani, mi-e foarte utilă. Cred că poți să îți faci cont ca să te asiguri că nu pierzi datele.