| raspundetivarog a întrebat:

Ce ar putea avea un smartphone daca semnalul scade des pana la ultima linie si chiar se pierde de tot, incat sa nu mai citeasca nici reteaua?

Am incercat cu alta cartela, l-am dus la un service unde mi-a spus ca nu e de la antena.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus ce telefon ai, reteaua in care esti si daca stai bine cu semnalul in zona respectiva. Cum crezi ca te putem ajuta?

| raspundetivarog explică (pentru darrio2007):

Stau bine cu semnalul in zona fiindca este un oras totusi. Telefonul este un Samsung I9100 (Galaxy S2).