| lore12345 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa-mi apara id-urile in lista de messenger,, care au disparut fara sa fac nimic?

2 răspunsuri:
| Piinkyy a răspuns:

Aceeasi chestioara mi s-a intamplat si mie, cred ca a fost vreun virus mai nazdravansad Pai eu le-am recuperat prin intermediul celor care m-au contactat si adica: eu aveam id-ul lui x sters ..nu mai era in lista si x mi-a dat buzz, m-a bagat in seama apoi am recuperat id-ul si i-am dat add..mai exista alta modalitate de a le cere personal id-ulsad

| Flory1999 a răspuns:

Daca au disparut, inseamna ca ai apasat pe " Ctrl " Si pe " F ''. Ca da iti apara inapoi mai apasa odata pe ctrl si f happy ( in acelasi timp )