| Elena898989 a întrebat:

Este posibil ca pe messenger sa pot alege din id-urile pe care le am, la cine sa imi vada avatarul? Nu vreau sa apara tuturor celor din lista.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns:

Asa CEva Nu. da Iti dau un sfat te pui pe invizibil si la toti cei care vrei sa vada ii pui pe avabil aik asa te pui pe invizibil dupa ii cauti pe cei care vrea sa iti vada av dupa dai pe poza lui dai "you appear offline to this contact " dai pe el si dupa dai appear online sau daca is multi care vrei sa vada si putini care nu! dai clik pe av lor tot pe you appear ala si dai pe ultimu. offline nu stiu cum succes Astept Funda!