| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege dintre un iphone 4s si un ipad 2 64gb 3g

8 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Iphone 4s daca vrei sa ai camera mai buna si sa il poti lua dupa tine, Ipad 2 daca vrei sa citesti carti de pe el sau sa navighezi pe internet. Eu iti zic sa te uiti si la Samsung Galaxy S2, care este mai bun ca 4S-ul si ca rezistenta, procesor si ecranul mai mare. Uite si un test de rezistenta: http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw

| DarkTheory a răspuns:

Niciunul, as da bani pentru lucruri mai calumea nu pentru Apple oh go on nu are rost, ia-ti un Tablet calumea sau un HTC sau Asus care are aceleasi prestati cu iphonurile dar cu pret mai mic thinking

| darkcloud256 a răspuns:

Iphone 4 s, fiindca e mai mic si mai bun si mai nou.

| spirt1 a răspuns:

Iphone 4s lol

| yasana a răspuns:

Ipad 64gb 3g...e mult mai folositor, fundita?

| elys09 a răspuns:

Iphone 4, ormal! Funda?

| dennis17 a răspuns:

Ipad 2

| LucianZR1 a răspuns:

Depinde ce vrei. Daca vrei un pc portabil si foarte la indemana atunci ia-ti ipad dar daca vrei un TELEFON cu multe aplicatii ia-ti un iphone 4s