| Daniel26 a întrebat:

Ce ati facut cu Desktop-ul cel vechi, partial functional? l-ati dus la centrele de reciclare, l-ati donat?

6 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

Computerele contin in ele aur, platina si alte elemente chimice pretioase. Uite ce se inampla cand o firma le recicleaza :

https://www.youtube.com/watch?v=zU62hh3DBfg

In locul tau as lua eu aurul si platina (pure) din ele :P

| suffarstar a răspuns:

Eu l-as pastra, mai tarziu va deveni piesa de muzeu. Mi s-ar parea genial sa am un copil pe care sa il las sa se joace pe acelasi pc pe care m-am jucat eu Jazz Jack Rabbit, Lomax, Tarzan, Hercules pe windows 98.

| Devilgrim a răspuns:

La reciclare.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Vechile calculatoare le-am reciclat, desi nu se ia mult pe ele

| simulare a răspuns:

Eu il am in spatele unui dulap, il tin in caz ca am nevoie de vreo piesa de la el sa pun, daca chiar nu mai ai nevoie de el il poti da fratelui tau sa se joace pe el daca ai sau dai unui verisor ceva ruda care sti ca el are nevoie de un PC

| IonelPurcel a răspuns:

Eu l-am dat bunicii laughing