| Hyacinth a întrebat:

Ce casti bluetooth recomandati? Sau firma de casti in general

1 răspuns:
| asuari a răspuns:

Dacă ai iPhone, AirPods.
De la Samsung are fratele meu Galaxy Buds+ și sunt super faine.
Depinde acum de bugetul tău. Intra pe eMAG de exemplu și caută casti bluetooth. Sortează-le in funcție de nr. de review-uri ca sa vezi cam care sunt cele mai cumparate și câte steluțe au. Citeste-le și vezi care crezi tu ca sunt mai bune. Cu siguranța îți vei găsi unele faine. Mult succes!