| AndreeaThaBwaa a întrebat:

Ce creatori stiti pe imvu mai gen vintage? Şi ce avatare tiny cunoaşteţi? Funda?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Hmm... păi atunci la fel, pe primele pagini găseşti destule.
Totuşi sper să te ajute - Seniha88, Nobody, xSheylaa, NyGiAz, Unforgettable... caută pe la toate, au mai multe modele.

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Avatarele le poţi găsi la categoria "Avatars" primele pagini sau cele de la TheAvatarFactory ( creator ).
Cât despre vintage, sigur aşa e nickname-ul?
Nu îl găsesc în shop ca să-mi dau seama ce fel de haine are.

Scrie-l în reply.

| AndreeaThaBwaa explică (pentru h3r):

Nu eu spuneam stilul vintage

| h3r a răspuns (pentru AndreeaThaBwaa):

Hmm... păi atunci la fel, pe primele pagini găseşti destule.
Totuşi sper să te ajute - Seniha88, Nobody, xSheylaa, NyGiAz, Unforgettable... caută pe la toate, au mai multe modele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu Dragoste si sex?