| motanu a întrebat:

Ce credeti internetul cu modem de la vodafone e bun? ce-mi recomandati sa-mi fac abonament sau sa nu-mi fac si sa iau doar cartela reincarcabila?big grin

Răspuns Câştigător
| andreeasim1 a răspuns:

Parerea mea este mai intai sa iti iei cartela reincarcabila, in caz ca nu merge bine sa poti renunta.

8 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

Ia-ti internet prin modem de la romtelecom deoarece mi se pare destul de bun si pretul nu e asa mare.Acum depinde de viteza pe care vrei sa o ai.Si iti recomand sa iti iei cartela reincarcabila. E mai bine asa.

| rain a răspuns:

Internetul prin modem de la vodafone sau de la oricare operator de telefonie mobila, e bun doar pentru email si messenger. Atat. Daca doar astea le folosesti, atunci e ok - daca folosesti si altceva, youtube - spre exemplu, nu e ok deloc. happy

Opteaza pentru abonament daca vorbesti mult la telefon, pentru ca e mai convenabil ca si cost.

| chrystyna a răspuns:

Eu am modem vodafone si nu e bun deloc.Mai bine incearca cu alt operator si nu prin modem.Eu abia ast sa scap de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este bun si eu am avut si nu mere bine ia-ti alceva.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela_5389 a răspuns:

Modemul de la vodafone! nu este bun! trebuie sa ai semnal! Daca stai la tara, este cam naspa! dar daca stai la oras! merge sa zicemhappy! te pupiq:*!

| simi61 a răspuns:

Depinde de zona in care te afli eu am avit Vodafene, Orange si acum am un Zapp si crede-ma ca sunt tare multumit.Incearca si la o reprezentanta zapp?

| deeyuuu a răspuns:

Man, netul pe Vodafone e cel mai aiurea straight face