| IronHere a întrebat:

Ce desene animate va plac? sau ce filme, sau ce jocuri... spuneti de exemplu.hannah montana scary movie gta 4(exemplu) multumesc!

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Desene animate : viata cu louie, familia de ce, lumea lui bobby ...h2o, desenele disney si astea noi si cele vechi,
Filme: pfff sunt multe
Jocuri: Sims 1, Sims 2, Sims 3, GTA

6 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Desene im plac de la animeuri pana la Marvel.
Fan Batman, TMNT, si Spiderman.
Ca filme, imi plac cele politiste, legate de crime si psihologia criminalului.
Jocuri: Super fan Max Payne.
Alte jocuri: Indigo Prophecy, NFS, Vice City...etc
Na, ca ti'am facut pe plac. happy

| adyth a răspuns:

Imi*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turneul mondial al dramei totale, Gradinita lui taticu', Miniclip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turneul mondial, Grad. lui taticu', Miniclip

| AlinaOneDirection a răspuns:

Scary movie

| solange1adelyna a răspuns:

A ta pentru totdeauna, pe nationaltv, de luni pana vineri, la ora 17:30, reluare a doua zi dimineata la ora 09:30!