| Amelia_2902 a întrebat:

Sunt foarte curioasa sa stiu daca se mai uita cineva la desene animate si are peste 14 ani si daca da ce desene va plac mai mult(cele gen Tom&Jerry sau Hannah Montana)?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Am 15 ani. imi plac mult cele pe care le dadea pe cartoon network (courage, cow & chicken, dexter, tom & jerry) si pe fox kids/jetix (viata cu louie, copiii de la 402 - de asta nu m-as plictisi niciodata -, ce-i cu andy), si la cinema cand da desene 3D gen ice age. love struck pana si mama imi zice ca sunt prea mare sa ma uit dar nu-mi pasa. laughing
cand deschid tv-ul si vad ca nu mai este fox kidsul meu de altadata mor. m-am saturat sa aud de serialele astea de pe disney channel. macar daca dadeau chestiile disney adevarate gen mickey mouse. laughing

22 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum indraznesti sa compari tom si jerry cu hana montana?!

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

14 ani zici, pai eu am 53 si ma uit la Tom & Jery si Donald ratoiul, pe bune nu glumesc, de Hannah Montana sa nu mai auz, mi s-a facut greata de numele asta de cate ori s-a postat aici pe site. laughing

| PiluLă a răspuns:

Tom si jerry,bugs bunny, loney tunnes, dexter si celelate care au fost pe fox kids si cartoon newtork nu se vor demoda niciodata:X mi-e dor sa ma uit la desenele astea.Sunt pentru toate varstele si no sa le uit.

numai binelove struck:*

| alessutz11 a răspuns:

Eu, eu, eu! laughing Ma rog, nu am 14 ani(fac in ianuarie big grin)Imi plac desenele gen Tom&Jerry, chestiile cu Hannah Montana sunt stupide. Si pe langa desenele clasice, anime-urile sunt foarte tari. :-x

| Floreenofficial a răspuns:

Da, ma mai uit.insa din pacate din ce in ce mai rar.pentru ca nu mai simt aceleasi emotii si trairi ca in copilarie. sad

| Fifylici a răspuns:

VAaai eu ma uit si am 15 ani.Sunt maniaca de cele originale, gen barbie sau alba ca zapada, cenusareasa si etc si ador tom&jerry.
Cum spuneam sunt maniaca de cele de la walt disney.

| Biby a răspuns:

Am 10 ani si imi plac foarte mult Tom&Jerry la Hannah Montana ma uit dar nu-mi plac foarte mult imi plac mai mult Tom&Jerry.love strucklove strucklove struck

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Buna! nu am 14 am 13 si imi plac desenele gen "tom&jerry" si cele vechi de pe "FoxKids". imi plac ff mult si anime-urile. le ador:X:X

| Anileda a răspuns:

Da imi place mult Tom si Jerry, chiar ma amuza desenul alalaughing

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu am 17 si ma uit...
sunt frumoaselaughing
nu trebuie' sa am 14 ani ca sa ma uit la desene... oarecum, sunt niste amintiri ale copilarieihee hee
tata are 36 de ani si se uitalaughing

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu am 15 si ma uitbig grinImi plac:Copiii de la 402, Ce-i cu Andi, Tom & Jerry, Viata cu Louiehee hee

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Si eu ma mai uit cateodata! pentru ca imi ofera amintiri placute din copilarie!hee hee

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu am 16 ani și ma mai uit la unele desene online cand ma plictisesclaughing (ca la tv acum nu mai sunt asa faineoh go on)
Ma mai uit la Viata cu Louie, Spioanele, Copiii de la 402, Ce-i cu Andy, Casa Foster.etclaughing)):X

| Acvila a răspuns:

Eu am 19 ani si inca ma uit la desene, la fel si tatalaughingpreferatele mele erau Ciocanitoarea Woody, Tom & Jerry, alea cu Flapjack si Capitanul Knuckles si cam atatbig grin
imi place sa mai am suflet de copil...happy

| emm a răspuns:

Eu!laughing
si am 14 ani, am facut in apriliethinking
dar cunosc altii care au 18 si se uitalaughing
deci daa, ne uitam, la tom si jerry:X
si le mai si comentam din cand in candlaughing

| al3xxandra a răspuns:

Nu am peste 14 ani am 13 dar imi plac desenele gen tom&jerry adica cele mai vezhi. ale cu hannah montana sunt stupide m-am uitat si eu candva la desenelea astea dar nu mi-au placut deloc. ce sa creada un copil de 7 ani din toata asta? ca este bine sa minti? ca esti bine te saruti ( cum facea ea) de la 13 ani? nu imi plac dessenlele astea noi.mai frumoase sunt cele vechi stil papai marinarul, tom si jerry, donald :X eu le iubesc love struck

| Buburuzza a răspuns:

Eu. eu [ pe 1 oct fac 15 ] si am uit pe la deseneeeeeeee.love struck Cele care sunt acum pe Disney Chanel ef.sad nu mai sunt cum erau. dar imi plac enor: Copiii de la 402, Viata cu Louis, Ce-i cu Andi?, spioanelerolling on the floor). ( am avut o profesoara de geografie la 26 d ani se uita la spioanele.love struck )

| andreea_4134 a răspuns:

Euhee hee
Cele de pe Disney Chanel
le adorlaughing

| Schatten a răspuns:

Si eu, dar am 16 XD
Imi plac desenele vechi de pe "FoxKids" si CartoonNetwork, serialele gen HM sunt foarte stupide, nu le suport.

| Mariiia a răspuns:

Eu am 16 ani si inca ma mai uit. Adica cand nu gasesc ceva interesant la tv ma uit pe Disney thinking Imi place hannah montana laughing) sunt multe desene frumoase

| XMyzue_1273 a răspuns:

Sincer, Pe Jetix (noul Disney) Inca m-as mai fi uitat si am 16 anihappy