| Theseus a întrebat:

Ce driver trebuie descarcat pt wifi la laptop "Fujitsu Siemens"?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Drive pack 15 beta recomand

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri pe site ul producatorului, cauti sectiune de drivere, cauti modelul tau si descarci driverul de wifi specific sistemului de operare pe care il ai.

| K0sti a răspuns:

Raspuns corect RaduTN!

| RaduTN a răspuns:

Intra pe site-ul producatorului, cauti modelul laptop-ului tau, dai la drivers, alegi os-ul si descarci driverul WLAN.

| MskDesign a răspuns (pentru RaduTN):

Nu am inteles de ce majoritatea dau programe de instalarea driverelor in loc sa dea raspunsuri ca acesta al tau.Prima oara se incearca cu site-ul oficial si dupa daca sunt impedimente se incearca prin programe pentru drivere.Majoritatea programelor sunt contracost.

| RaduTN a răspuns (pentru MskDesign):

Mi-am dat seama, singurul program din cate am testat eu si si-a facut treaba a fost 3DP Chip. Gratis si bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie descarcat driver wifi pentru Fujitsu Siemens. laughing Glumesc. Intoarce laptopul cu burta in sus si citeste seria si modelul. In baza lui pe site-ul de suppor de la Fujitsu cauti driverul potrivit. Spor!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti instala Driver Booster, iti instaleaza automat driverul. Daca vrei sa instalezi manual, ai nevoie de Everest pentru a vedea ce componente ai; cauti modelul exact si-l iei de pe site-ul producatorului. Oricum, e mai simplu cu Driver Booster, instalezi doar Driver Booster, debifezi optiunea pentru Advanced System Care...sau ce softuri mai vrea sa instaleze programul.
http://www.iobit.com/driver-booster.php

| nustucenumesapun a răspuns:

In caz ca nu iti merge wi'fi, instaleaza 3DPnet de pe site'ul oficial.te sfatuiesc sa alegi primul server. dupa ce il instalezi este usor de folosit.se descarca cam greu pentru cei 150 de mega pe care ii are.big grin