| anonim_4396 a întrebat:

Ce e de facut daca am trimis o cerere de prietenie, a fost acceptata, dar atunci cand intru pe respectivul profil imi apare sus"friend request sent"?

6 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Daca imi aprea friend request sent, dar il vedeam printre prietenii mei, nu imi faceam nici un fel de problema.Dar nici macar nu pot sa vad profilul acelei persoane, si imi zice ca daca o/il cunosc sa ii dau cerere de prietenie...

| A_7901 a răspuns:

Am rezolvat! Am anulat-o si am retrimis-o. Mersi tuturor!

| Pufuleteeeee a răspuns:

Pai chiar daca apare Friend request sent,voi oricum sunteti prieteni, deci se numara printre prieteni tai! Nu iti face grihji, multa lume pateste asa inclusiv si eu am patit-o! funda:*?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-a acceptat cererea inca, dar chiar si asa o sa vezi actualizari de la aceea persoana.

| Mirela14 a răspuns:

Inseamna cerere de prietenie trimisahee hee

| bebyInocent a răspuns:

Nu tia acceptato