| ruxi123 a întrebat:

Ce este ask.fm?

Răspuns Câştigător
| AnneSiAtat a răspuns:

Salut (:.
ask.fm este un site pe care îţi poţi face un cont, iar pe acel cont oamenii vor veni şi te vor întreba anumite lucruri. nu este ca la TPU, vor fi întrebări ca la oracolul de pe TPU, dacă înţelegi. nişte întrebări puse ca lumea să te cunoască mai bine. mulţi au cont pentru că acum, majorităţii le place să răspundă la astfel de întrebări. dacă vrei să îţi faci un cont, îţi vei da seama pe parcurs cum să te descurci, fiindcă nu este aşa de greu.
http://ask.fm/
Baftă!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un site nasol in care raspunsurile majoritatii sunt minciuni, doar ca acestia sa para interesanti, desi nu sunt. Plin de cersetori de like-uri si cersetori de note pentru aspect si probabil caracater, care vor sa primeasca o evaluare a fizicului oribil si comportamentului lor retard de la niste prieteni, ori pseudo-prieteni, care, logic, le ofera note mari ca sa nu se supere pe ei. O dracie.

| KateMiddleton a răspuns:

Pai,e un site de genul TPU, dar eu cred ca al nostru e cu mult mai bun.Multi oameni de acolo dau niste raspunsuri...iti pui mainele in cap.Asa ca mai bine e sa folosesti TPU!
Bafta!

| CălinPL a răspuns:

Un site cu intrebari! simplu

| vinusipaharu a răspuns:

Un site unde poti pune intrebari ca anonim.